echo outdoor - teambuilding

O nás

  • Rostoucí poptávka po outdoorových trénincích v oblasti firemního vzdělávání nás v roce 2001 vedla k založení Outdoor agency ECHO. Zužitkovali jsme naše trenérské zkušenosti v oblasti vzdělávání spojené s aktivitami v přírodě a realizované formou zážitkové pedagogiky.
  • Podařilo se nám sestavit kvalitní lektorský sbor s mnohaletou trenérskou a manažerskou zkušeností a s bohatou praxí v oblasti firemního vzdělávání. V širokém týmu našich instruktorů jsou odborníci na lanové aktivity, vodní sporty, cyklistiku a horolezectví, stejně jako kejklíři, výtvarníci a divadelníci.
  • Při přípravě všech kurzů a výcviků klademe důraz na přesné zacílení akce a přípravu obsahu přímo na míru zákazníkovi. Nebojíme se experimentovat, a když je to nutné, i improvizovat.
  • Pevné místo v našich vzdělávacích programech má rozbor předchozího společného zážitku. Použití některé z metod zpětné vazby je nedílnou součástí všech vzdělávacích aktivit, a proto můžeme naši společnost označit mottem ECHO – zážitek s ozvěnou.
echo outdoor agency